Houseboat wynajem

Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób spędzić wymarzone wakacje. Szukasz czegoś innego i nietypowego? Dobrze trafiłeś – HOUSEBOAT, czyli pływająca barka jest wspaniałą alternatywą do tradycyjnego wypoczynku na łodzi motorowodnej, czy apartamentu położonego nad morzem. Domek na wodzie, jak często jest nazywany HOUSEBOAT cieszy się w ostatnim czasie wyjątkową popularnością wśród rodzin z dziećmi i przyjaciół.

Houseboat wynajem Nowe Warpno

W naszej ofercie znajdują się Houseboaty, które wynajmujemy w Nowym Warpnie. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem bez patentu żeglarskiego pływającego domku na wodzie, prosimy o kontakt. Odpowiemy na każde pytanie. Pamiętaj, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować pływający dom na wodzie, gdyż w sezonie pływające apartamenty są niezwykle popularne. Nie czekaj – po prostu zadzwoń!

Czarter bez patentu houseboat

Decydując się na czarter houseboatu nie musisz się martwić o patent żeglarski. Czarter houseboat jest całkowicie bezpieczny i dostępny praktycznie dla każdego. Obecne przepisy zwalniają te jednostki z obowiązku posiadania patentu żeglarskiego, przez co możesz cieszyć się pływającym domem bez ograniczeń. Zadzwoń i wypożycz nasz houseboat!

Apartament na wodzie – łódź do wynajęcia

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, w jaki sposób spędzić najbliższy urlop, sprawdź naszą ofertę na wynajęcie apartamentu na wodzie. Nasza barka mieszkalna to idealna propozycja dla osób chcących w odmienny sposób spędzić swój wymarzony urlop. Czarter łodzi houseboat to propozycja dla rodzin z dziećmi oraz dużej grypy przyjaciół. Na pływającym apartamencie odnajdą się również osoby ceniące sobie prywatność, jak i chcących poszerzyć swoje horyzonty…

Houseboat Polska

Nasze Houseboat znajdują się na polskim wybrzeżu, a dokładniej w Nowym Warpnie w województwie Zachodniopomorskim. To idealne miejsce skąd mogą Państwo dokonać czarteru pływającego domu. Nad polskim wybrzeżem dom na wodzie to wciąż nowość i atrakcja, przez co tym bardziej namawiamy do osobistego sprawdzenia, jak relaksującym wypoczynkiem jest pobyt w pływającym apartamencie.

Domy na wodzie

W ofercie ROTAN znajdują się domy na wodzie, które są w zasięgu każdej osoby chcącej w nietuzinkowy sposób spędzić swój wolny czas. To niesamowita alternatywa dla wypożyczenia jachtu czy łodzi motorowej. Spróbuj pierwszy, a sam się przekonasz i powiesz o tym swoim znajomym!

Domki na wodzie zachodniopomorskie

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na urlop? Domki na wodzie w województwie zachodniopomorskim w Nowym Warpnie są do tego idealne. Wypożycz pływającą barkę i ciesz się niezapomnianymi przeżyciami.