Czarter houseboat

Rotan to czarter houseboat bez potrzebnego patent sternika morskiego, czy żeglarza jachtowego. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, poranków nad brzegiem jeziora, czy może poprostu zadzwoń i spytaj się o czarter domków na wodzie.

Apartamenty łódź wynajem

Pod tym hasłem kryje się wyjątkowa przygoda, którą możesz przeżyć z rodziną czy znajomymi. Rotan, czyli pływające apartamenty, łodzie na wynajem dostępne dla każdego. Wystarczy pomysł, dokąd chcesz dopłynąć, a my zorganizujemy całą resztę. Wynajmujesz od nas pływający dom na wodzie, odbijasz od brzegu i płyniesz tam gdzie zechcesz. To Ty decydujesz, na ile wynajmiesz housebota, jak długo będzie trwała Twoja podróż. Wynajmij apartament na wodzie i popłyń barką mieszkalną gdzie tylko zechcesz.

Łodzie bez patentu

Jeśli martwisz się, że podróż domem na wodzie to trudna sprawa to się mylisz. Do sterowania housebota nie potrzebujesz patentu żeglarskiego. Łodzie bez patentu są bardzo bezpieczne i z jej sterowaniem nie będzie miał nikt żadnych problemów. Przed wyruszeniem w podróż oczywiście nasz pracownik Rotan udzieli wszelkich instrukcji i pokaże jak pływać łodzią, by czarter był wspaniale spędzonym czasie w pływającym domu. Czarter bez patentu to wymarzona oferta dla osób, które chcą wynająć łódź, ale nie posiadają uprawnień do żeglowania czy jazdą łodzią motorowodną.

Dom na wodzie

Nasz dom na wodzie czeka na Ciebie i Twoich znajomych. To wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu i przeżycie niesamowitej przygody. Nasze domki na wodzie znajdują się w województwie Zachodniopomorskim w Polsce, a dokładniej mówiąc w Nowym Warpnie. To bardzo blisko granicy z Niemcami, więc to idealne miejsce, by domkiem na wodzie zwiedzić naszych zachodnich sąsiadów, czy wyspę Uznam. Domki na wodzie to wspaniała przygoda dla osób szukający spokoju i alternatywy zatłoczonych miast i hałasu ulicznego.

Houseboat wynajem

Jeśli jeszcze się zastanawiasz na Houseboat wynajem, to nie czekaj. Housebot Rotan Rieth to gwarancja dobrej zabawy i wspaniałych widoków. Napisz do nas, a opowiemy więcej, jak wynająć i zarezerwować dom na wodzie. Gwarantujemy klimatyczne noclegi i bliskość natury.

Houseboat Polska

Szukasz domu na wodzie, ale nie chcesz jechać po niego do Chorwacji, czy Hiszpanii? Czarter Houseboat masz już na wyciągnięcie ręki. Nasze Houseboat Polska są zlokalizowane na terenie naszego kraju, w województwie Zachoniopomorskim w Nowym Warpnie. To bardzo dobra lokalizacja, jeśli szukasz spokoju i pięknych widoków. Dodatkowo Rotan Housebota Polska to miejsce skąd wyruszysz na podbój Niemiec, czy Danii. Zadzwoń do nas i zarezerwój czarter housebot.