Barka mieszkalna

Co kryje się pod pojęciem barka mieszkalna? To nic innego jak mała łódź, która została zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu na wodzie, ale w dobrych i godnych warunkach. Barki mieszkalne są solidnymi konstrukcjami, które pozwalają żyć w komfortowych warunkach przy brzegu na wodzie, obcując cały czas z przyrodą.

Barka mieszkalna zwana również Houseboat może być bez napędu lub wyposażona we własny napęd. Barki mieszkalne są zwykle jednostkami płaskodennymi o niewielkim zanurzeniu, często nie są wyposażone w napęd, ponieważ są one zwykle zacumowane na stałe w jednym miejscu.

Pływające domy

Jeśli się zastanawiasz, czy pływający dom jest miejscem dla Ciebie, to odpowiedź jest oczywista. Barka mieszkalna to miejsce, gdzie zaczynie się Twoja niesamowita przygoda, gdzie budząc się z rana możesz obserwować mgłę na jeziorze czy morzu, to miejsce codziennych obserwacji wschodu i zachodu słońca. Czarter pływającej barki to świetny sposób na spędzenie urlopu, czy nawet całych wakacji.

Domy na wodzie wynajem

W naszej ofercie ROTAN znajdują się pływające domy na wynajem. To wspaniały sposób na spędzenie swoich wolnych dni, z dala od zgiełku i hałasu. Jeśli chcesz budzić się każdego ranka w innym miejscu, podziwiać piękno natury przez cały dzień zainteresuj się wynajmem domu na wodzie. Da Ci to niesame możliwości podróżowanie i innego zwiedzania nadmorskich miejscowości. Polecamy domy na wodzie i ich wynajem u nas.

Barka mieszkalna

Jeśli martwisz się, że podróż domem na wodzie to trudna sprawa to się mylisz. Do sterowania housebota nie potrzebujesz patentu żeglarskiego. Łodzie bez patentu są bardzo bezpieczne i z jej sterowaniem nie będzie miał nikt żadnych problemów. Przed wyruszeniem w podróż oczywiście nasz pracownik Rotan udzieli wszelkich instrukcji i pokaże jak pływać łodzią, by czarter był wspaniale spędzonym czasie w pływającym domu.